One Tree Hill
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» llllllllliiiiiiiiiiii
Къщата на Brooke Davis EmptyСря Юни 29, 2011 6:49 pm by Brooke Davis

» Размяна на банери..
Къщата на Brooke Davis EmptyПет Юни 24, 2011 6:54 am by Brooke Davis

» Чат стая 1
Къщата на Brooke Davis EmptyНед Май 29, 2011 5:39 pm by Haley James

» Опиши настроението си с емотиконка
Къщата на Brooke Davis EmptyНед Май 29, 2011 1:04 pm by Haley James

» Предложения
Къщата на Brooke Davis EmptyСъб Май 28, 2011 2:42 pm by Haley James

» Потребител на месец Май
Къщата на Brooke Davis EmptyСря Май 18, 2011 10:18 am by Stephanie A. Germanotta

» 3 неща,които предишния потребител не знае за теб
Къщата на Brooke Davis EmptyНед Май 15, 2011 8:30 am by Stephanie A. Germanotta

» Баскетболното игрище
Къщата на Brooke Davis EmptyПет Май 13, 2011 7:04 pm by Damon Salvatore

» Библиотеката
Къщата на Brooke Davis EmptyЧет Май 12, 2011 7:25 pm by Stephanie A. Germanotta

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 11, на Съб Яну 07, 2023 6:37 pm

Къщата на Brooke Davis

+3
Lucas Scott
Chelsea de Ravin
Brooke Davis
7 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Къщата на Brooke Davis Empty Къщата на Brooke Davis

Писане  Brooke Davis Пет Апр 29, 2011 5:26 pm

Къщата на Brooke Davis Marquis_080110_01_thumb

Хола:Къщата на Brooke Davis Project_2_25_big
Кухнята:Къщата на Brooke Davis Clean_kitchen
Спалня:Къщата на Brooke Davis 91491
Всекидневната 2 етаж:Къщата на Brooke Davis Ta1d6g1h0rptsw3hz2km
Банята:Къщата на Brooke Davis 020-thumb
Гардероба ми:Къщата на Brooke Davis 2306572U
Библиотеката:Къщата на Brooke Davis Wooden%20houses.0.
Терасата:Къщата на Brooke Davis P2fwvnnfbpjmol3yotk
Отвън:
Закрития басейн:Къщата на Brooke Davis 660_200_2
Открития басейн:Къщата на Brooke Davis Swimming_pool_new_small


Последната промяна е направена от Brooke Davis на Вто Май 03, 2011 5:41 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Brooke Davis
Brooke Davis
Administrator
Administrator

Брой мнения : 158
Points : 252
Join date : 29.04.2011
Age : 33
Име на героя Име на героя : Брук Дейвис
Гадже Гадже : -
БФФ БФФ : Haley James,Stephanie A. Germanotta

https://onetreehill.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Къщата на Brooke Davis Empty Re: Къщата на Brooke Davis

Писане  Brooke Davis Вто Май 03, 2011 2:48 pm

Малко след като приготвихме всичко за партито,с Хейли седнахме да си починем и зачакахме,пристигането на гостите..
-Хей, Хейлс какво мислиш ще се случи ще се напия или ще остана трезвена но ще направя някоя лудория....?-засмях се и зачаках моята Хейли да ми отговори,а тя ме гледаше замислено защото си ме знаеше колко съм луда и какви глупости правех.Е това съм аз Брук лудата кучка от класа.....засмях се наум.Чудех се колко ли хора щяха да дойдат на това парти.Не бях правила отдавна и то в чест на някого,но Крис ми изглеждаше отегчен пък и без това ми беше скучно,защо да не направя едно парти....


Последната промяна е направена от Brooke Davis на Вто Май 03, 2011 3:29 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Brooke Davis
Brooke Davis
Administrator
Administrator

Брой мнения : 158
Points : 252
Join date : 29.04.2011
Age : 33
Име на героя Име на героя : Брук Дейвис
Гадже Гадже : -
БФФ БФФ : Haley James,Stephanie A. Germanotta

https://onetreehill.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Къщата на Brooke Davis Empty Re: Къщата на Brooke Davis

Писане  Chelsea de Ravin Вто Май 03, 2011 3:01 pm

Бях чула че сладката ми братовчедка рави парти в чест на едно също толкова сладко момче. реших да намина,нямаше да ми навреди,нали?
Знаех че ще има доста пиене,но все пак взех една бутилка с шампанско,облякох една къса рокличка,подходящя за случая и тръгнах.
След известно време стигнах и звъннах на вратата. Когато Брук отвори вратата,цуленах бузата и й подадох шапнаското.
- Привет,дано не съм закъсняла много?
Chelsea de Ravin
Chelsea de Ravin
Cheerleader
Cheerleader

Брой мнения : 15
Points : 20
Join date : 30.04.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Brooke Davis Empty Re: Къщата на Brooke Davis

Писане  Brooke Davis Вто Май 03, 2011 3:14 pm

На вратата се звънна и аз изтичах да посрещна гостите.Когато отворих едно момиче ме целуна по бузата и ми подаде бутилка шампанско,като се отдръпна видях че това е сладкта ми братовчедка.
-Хей,мила,спокойно ти си първата все още никой не е дошъл,вече започвам да си мисля че никой няма да дойде.....-оплаках и се докато й правех жест да влезе...-Ти как си,как я караш?-засмях се и й намигнах докато оставях шампанското в хладилника...седнах до нея й започнах да я слушам докато чакахме гостите....


Последната промяна е направена от Brooke Davis на Вто Май 03, 2011 3:30 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Brooke Davis
Brooke Davis
Administrator
Administrator

Брой мнения : 158
Points : 252
Join date : 29.04.2011
Age : 33
Име на героя Име на героя : Брук Дейвис
Гадже Гадже : -
БФФ БФФ : Haley James,Stephanie A. Germanotta

https://onetreehill.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Къщата на Brooke Davis Empty Re: Къщата на Brooke Davis

Писане  Chelsea de Ravin Вто Май 03, 2011 3:18 pm

- Никой не е толкова откачен че да пропусне парти направено от Брук Дейвис. - засмях се и седнах на дивана,а след това започнах да отговарям на въпросите й :
- Ами как.. все едно и също,понякой път дори не помня вечер какво е ставало. - засмях се на шега и продължих : Добре съм,а ти? Виждам всичко е хубаво приготвено. - усмихнах се мило.
Отдавна не се бяхме веждали,може би защото аз все не си бях у дома или защото и тя беше така.
Chelsea de Ravin
Chelsea de Ravin
Cheerleader
Cheerleader

Брой мнения : 15
Points : 20
Join date : 30.04.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Brooke Davis Empty Re: Къщата на Brooke Davis

Писане  Brooke Davis Вто Май 03, 2011 3:28 pm

Тя пусна няколко шеги на който и аз се засмях.Чудех се къде е Хейли,но сигурно се беше качила горе да си почине или каквото там да прави...
-Ами,супер съм както винаги и се надявам да е както казваш и скоро някой да се домъкне-засмях се леко защото ми беше тъпо че няма никой освен нас трите-А ти намери ли си гадже или си постоянно заета и не можеш да излизаш често,пък даже и с мен не се виждаш много заета си станала ще ти се разсърдя....-засмяхме се и двете но то си беше така уж сме първи братовчедки пък не сме се виждали от 2-3 седмици това е доста,като се има в предвид че е от мажоретките беше пропуснала няколко тренировки..-Сега трябва да направя и на теб едно парти,знаеш ли какво аз трябва да стана организатор на светски събития.
Brooke Davis
Brooke Davis
Administrator
Administrator

Брой мнения : 158
Points : 252
Join date : 29.04.2011
Age : 33
Име на героя Име на героя : Брук Дейвис
Гадже Гадже : -
БФФ БФФ : Haley James,Stephanie A. Germanotta

https://onetreehill.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Къщата на Brooke Davis Empty Re: Къщата на Brooke Davis

Писане  Chelsea de Ravin Вто Май 03, 2011 3:32 pm

- Определено ще си най-добрата в това! - засмях се,а след това се облегнах на дивана.
- Не не ми трябва гадже,поне за сега.. За какво ми е като ще трябва да се тревожа и за него? Карам го просто на свалки и други неща. - засмях се отново.
- Ами честно казано Роуз ме кара да уча,но знаеш колко го правя..между другото къде е Хейли и нея не съм виждала отдавна.. не че сме толкова близки,но.. - усмихнах се.
- Ами ти,гадженца има ли? - намигнах й закачливо.
Chelsea de Ravin
Chelsea de Ravin
Cheerleader
Cheerleader

Брой мнения : 15
Points : 20
Join date : 30.04.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Brooke Davis Empty Re: Къщата на Brooke Davis

Писане  Brooke Davis Вто Май 03, 2011 3:39 pm

-А,за Хейли нямам си и на идея къде е духнала,преди малко беше тук сигорно е горе и си взима душ.А сега за гаджето,ами имам надежди да открия на партито някой сладур,но за сега както винаги го карам на флиртове и още нещо.....нали си ме знаеш луда и неузнаваема както винаги...-засмях се на себе си.
-Ха да те питам как върви училището справяш ли се?-усмихнах се леко и се облегнах да дивана...
-И ако искаш да се развеселиш някой път само ми званни и веднага ти правя парти...-пак се засмях..
Brooke Davis
Brooke Davis
Administrator
Administrator

Брой мнения : 158
Points : 252
Join date : 29.04.2011
Age : 33
Име на героя Име на героя : Брук Дейвис
Гадже Гадже : -
БФФ БФФ : Haley James,Stephanie A. Germanotta

https://onetreehill.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Къщата на Brooke Davis Empty Re: Къщата на Brooke Davis

Писане  Lucas Scott Вто Май 03, 2011 6:07 pm

Прибрах се вкъщи и започнах приготовленията за партито на Брук.Не знаех как да се облека,а и дали трябва да взимам някакъв подарък или нещо.
Щеше да е ужасно тъпо да отида там с празни ръце,сякаш съм като останалите,отивам да се напия безплатно.
Облякох се.Взех подарък за Брук и тръгнах към къщата.
Трудно се ориентирах,но накрая се озовах пред къщата.Почуках.Някакво момиче дойде и ми отвори.Май се казваше Хейли и беше от онези преподавателки.Усмихнах се насила и влязох вътре.
Седнах на един диван и се загледах в стъклената масичка срещу мен,нямаше много хора,а тишината ме побъркваше.Никой не ми обръщаше никакво внимание,тогава се запитах защо изобщо дойдох.
Не познавах никого.
Lucas Scott
Lucas Scott
Moderator
Moderator

Брой мнения : 132
Points : 221
Join date : 29.04.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Brooke Davis Empty Re: Къщата на Brooke Davis

Писане  Christopher Rain Вто Май 03, 2011 6:08 pm

Русокоското беше решил, че е крайно време да се появи на парти, което се предполага, че е в негова често. Вярно си е, че обикновенно главния гост трява да закъснее, но едва ли Брук щеше да му прости закъснение от 2 часа, че и повече.
Когато с Ана излязха от апартамента му, тя реши, че трябва да отиде до вкъщи и да се преоблече, така че с Крис се разбраха да се чакат там. И така натъкмен като пътвата госпожица с разкопчана риза и дънки Кристофър потегли към къщата на Брук като силно се надяваше да помни добре пътя до там и да не се озове в напълно непозната къща, където собствениците вероятно ще го бичуват и съдят за нарушаване на правата на частната собственост.
Крис разтърси глава и се върна рязко в реалността. Бръкна в джоба си и извади пакета цигари като най-накрая му се отдаде възможност да запали, а имаше желанието да го направи от доста време. Определено тези няколко часа бяха най-дългото време през, което не беше палил и то само заради Ана, което беше нещо изключително странно от неговата страна. Е понякога и той можеше да бъде мил, а не кретенът, който беше през повечето време и макар никой да не вярваше, че под облика на арогантно копеле се криеше една добра страна на Кристофър, то наистина някъде дълбоко всъщността на Крис имаше един мекошав русичък момък.
Не му отне много време да стигне до къщата на Брук, все пак тя можеше да се познае от километри, пък и всеки знаеше къде живее госпожица Дейвис, Кристофър само се заблуждаваше, че може да е забравил къде точно се намира къщата й.
Русокоското се приближи към вратата и позвъни, а след това направо отвори и влезе вътре с една широка глуповата усмивка.
- Тук съм! - извика от вратата той, сякаш само с това хората щяха да знаят кой по дяволите е той.
Christopher Rain
Christopher Rain
Resident
Resident

Брой мнения : 55
Points : 66
Join date : 30.04.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Brooke Davis Empty Re: Къщата на Brooke Davis

Писане  Brooke Davis Вто Май 03, 2011 6:18 pm

Когато Кристофър влезе се ухилих дяволски...и веднага му скочих на врата.
-Хей,принцът се появи най-после...-прегърнах го и го целунах по бузата,и леко му прошепнах"Няма да ти простя това закъснение от 2:30 часа"-Е Крис настанявай се все още не са дошли всички но очакваме скоро да се съберем цяла артилерия...-засмях се и го задърпах към всекидневната.
-Е приятели ето го й нашият почетен гост Крис.-извиках аз и всички ни зяпнаха,засмях се леко и отидох до кухнята за да си взема алкохол...
Беше ми скучно още не бяха дошли всички а и само Крис и едно русокосо момче което привлече вниманието ми като ми донесе подарък бяха единствените момчета на партито,за сега...Бях пред голямата дилема кой да си набележа й дяволската усмивка се появи на лицето ми отново...
Brooke Davis
Brooke Davis
Administrator
Administrator

Брой мнения : 158
Points : 252
Join date : 29.04.2011
Age : 33
Име на героя Име на героя : Брук Дейвис
Гадже Гадже : -
БФФ БФФ : Haley James,Stephanie A. Germanotta

https://onetreehill.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Къщата на Brooke Davis Empty Re: Къщата на Brooke Davis

Писане  Christopher Rain Вто Май 03, 2011 6:27 pm

Партито беше в застой, но пък Крис беше достатъчно самодоволен да мисли, че когато се появи всички ще е драстично по-добре. Дойдеше ли и Ана с нейното влечение към алкохола и естествено Винсънт, който Крис искаше да убие в момента, всичко щеше да е доста по-диво и вече заприличало на един от купоните на Брук Дейвис, които всички така нетърпеливо очакваха.
Русокоското седна на един от диваните напълно сам и сложи ръцет си на облегалката, а краката си качи върху масичката пред него. Обичаше да се разполага като у дома си и точно както там и тук не взимаше навътре чувствата на мебелите, които обикновенно тъпчеше, подритваше и буташе за да направи място на свобствената си особа. Много хора биха потвърдили, че както Брук каза, Кристофър е същински Принц и може би точно тези приказки на хората около него му приповдигаха самочувствието и въпреки всичко то пак беше с покритие, а не празно като на повечето гимназисти и тинейджъри в Трий Хил.
- Бруки, нещо за пиене няма ли да ми предложиш? - попита я русокоскот когато Брук се върна в дневната и носеше алкохол със себе си. Кристофър отново се ухили на среща й и повдигна въпрсително вежда.

*искренно съжалявам, че е толкова кратко!
:silent:
Christopher Rain
Christopher Rain
Resident
Resident

Брой мнения : 55
Points : 66
Join date : 30.04.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Brooke Davis Empty Re: Къщата на Brooke Davis

Писане  Vincent J.Rider Вто Май 03, 2011 6:41 pm

Капачките на бирата съвсем леко се удряха една в друга, създавайки вероятно най-приятната музика за мъжкото жадно ухо. Вин бе избрал касата с бира като начин, по който да се реваншира на Кристофър за тенекията, която му върза неумишлено на плажа. Всъщност, русокоското нямаше особена вина, че така се строполи в банята, че усети как всяка една малка костичка в тялото му размества местоположението си. И това като че ли не бе достатъчно, за да бъде деня му кошмарен, но се оказа, че невероятно любимия му автомобил отказа да запали в момента, в който Винс влезе в него. И не, това не бе всичко! В момента, в който русокоското реши да използва транспорта като нормален жител, автобусът реши да досъсипе деня му ( и любимата му бяла тениска, с невероятния надпис "Remember my name... You'll scream it later". И така... за кратко сутринта на Винс бе изгубена, както и оговорката му със стария му приятел Крис. Е, сега щеше да се реваншира.
Русокоското влезе в къщата като у тях си, макар да не познаваше домакинката - но ако тя не искаше странични лица можеше да заключи вратата, нали така?
- Някой да иска бира? - провикна се Винс от вратата, а на лицето му се появи широка усмивка.
Vincent J.Rider
Vincent J.Rider
Resident
Resident

Брой мнения : 38
Points : 49
Join date : 01.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Brooke Davis Empty Re: Къщата на Brooke Davis

Писане  Brooke Davis Вто Май 03, 2011 6:49 pm

Отидох до Крис.
-Сладурче надигай се и отивай да си вземеш сам алкохол...-засмях се леко,а той се намуси и стана.Аз пък се наместих до русокосото момче което стоеше самотно на дивана.
-Хей,как така не те познавам аз съм Брук както вече знаеш,а ти как е името на сладура стоящ самотен тук...-усмихнах се леко й се замислих"това ли е моето момче"чувствах някакво силно привличане не знаех дали е така и за него..
-Хей я да пуснете музика.Купон без музика купон ли е?!..-извиках леко нервно й се върнах в транса в който бях до преди малко,но ето че усетих някаква ръка на рамената ми която ме извади от транса когато се обърнах до мен стоеше Винс,а Никол говореше с момчето което до преди малко си бях набелязала.
-Хей,Винс ти си много нахакан бе човече..-обърнах се към Винсънт, който бе поставил ръка на рамената ми и ме гледаше с учуден поглед,не очакваше да му кажа името, беше адски секси....-Ха сега дойде и вече си ме награбил бърз си....-също пуснах дяволската си усмивка в действие.А от каде знаех името му та той беше адски секси и да не знам името на такова момче,ако не го знаех нямаше да се казвам Брук Дейвис..
-Е поне да се представя аз съм Брук домакинята..-намигнах му леко дяволски и му се изплъзнах под носа като отидох за още алкохол...
Brooke Davis
Brooke Davis
Administrator
Administrator

Брой мнения : 158
Points : 252
Join date : 29.04.2011
Age : 33
Име на героя Име на героя : Брук Дейвис
Гадже Гадже : -
БФФ БФФ : Haley James,Stephanie A. Germanotta

https://onetreehill.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Къщата на Brooke Davis Empty Re: Къщата на Brooke Davis

Писане  Christopher Rain Вто Май 03, 2011 6:58 pm

Точно в този момент гримасата на Винс беше повече от безценна и Крис даваше всичко да има фотоапартат за да може да заснеме тази физиономия и да я качи къдет е възможно из интернет и естествено нямаше да пропусне да я прати на Верона, която беше луда по Винсънт още откакто беше видяла за пръв път.
Естествено още тогава Кристофър беше пуснал на свобода своя заплашителен поглед и бе предупредил Винс да не предприема нищо към малката му сестра, в противен случай щеше да загуби я крак, я ръка, я някой друг много поважен за мъжа орган, който Крис би отскубнал с голи ръце. Хъх.
Сега когато го видя да влиза в цялата си прелест единственото, което русокосия успя да направи беше да се нацупи и най-демонстративно да врътне глава на другата страна. Винсънт беше така "добър" да върже тенекия на Кристофър по-рано същия ден и сега городстта на Крис не повеляваше да му прости толкова лесно. Е, ако не беше той едва ли сега Рейн щеше да е срещнал сладката Ана от миналото му и да види драстичните промени в нея, но въпреки това нямаше намерение да му обръща особно голямо внимание.
Определено в момент Крис приличаше на сърдита малка госпожичка, но това нямаше значение в случая. Надигна бутилката водка, която си беше присвоил от кухнята, а след това погледна "презрително" към Винсънт и изсумтя възможно най-звучно.
- Значи за парти си готов, но като имаме среща не се сещаш да дойдеш? - попита го и скръсти ръце. От страни вероятно изглеждаше като сърдито гадже, но който ги позаваше тези дамата знаеше, че са като дупе и гащи...
Christopher Rain
Christopher Rain
Resident
Resident

Брой мнения : 55
Points : 66
Join date : 30.04.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Brooke Davis Empty Re: Къщата на Brooke Davis

Писане  Chelsea de Ravin Вто Май 03, 2011 7:08 pm

Хубавото най-накрая започна! Красивия русокоско за когото бе партито дойде.
Станах и си взех едно питие,а честно казано това беше сложна задачи при препълнена къща,за това си взех две шотчета и започнах да се разхождам измежду хората които трябваше да познавам.
Все пак живея тук от малка.
Братовчедка ми наистина умееше да прави партита.. Облегнах се на една стена,пиейки своите шотове,може би някой щеше да ме заговори?
Забелязах че и Лукас е дощъл,беше странно как познавах всички а не бях близка с толкова.. близка само в празнуването.
Chelsea de Ravin
Chelsea de Ravin
Cheerleader
Cheerleader

Брой мнения : 15
Points : 20
Join date : 30.04.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Brooke Davis Empty Re: Къщата на Brooke Davis

Писане  Vincent J.Rider Вто Май 03, 2011 7:33 pm

- О, любов моя! - възкликна с престорено гласче Винсънт, прехвърляйки ръка през врата на най-добрия си прител и се усмихна дяволито. Ако Крис бе момиче определено нямаше да успее да устои на тази сладка физиономийка, която русокоското придобиваше всеки път, когато се опитваше да се... ами... извини? - Нали сега няма да ми се цупиш, виж, взех ти бира! - ако Вин си сложеше перука, това подозрително много щеше да звучи като разговор между скарана двойка, но за щастие - такива аксесоари липсваха.
Винсънт връчи касата с бира на Кристофър със засилка, като че ли опитвайки се да изкара въздуха му. Той прекара вече свободните си ръце през късата си, права коса, като че ли имаше какво още да й подрежда, като се имаше предвид, че почти винаги изглеждаше по един и същ начин и отново отправи кучешки поглед към Крис. Не можеше да не му прости, та Вин бе толкова очарователен със своята разгърдена, прозрачна бяла риза, която разкриваше по-голямата част от плочките на корема му и впити, черни дънки, които толкова ограничаваха движенията му, че без проблем щеше да изпълни танца на робота. Не че не можеше и без тях, де...
Vincent J.Rider
Vincent J.Rider
Resident
Resident

Брой мнения : 38
Points : 49
Join date : 01.05.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Brooke Davis Empty Re: Къщата на Brooke Davis

Писане  Christopher Rain Сря Май 04, 2011 4:31 am

Кристофър погледна приятеля си с капчица пренебрежение и продължи да държа на лицето си онази нацупена гримаса, която беше толкова позната на Винсънт от край време.
Ръцете му бяха скръстени пред гърдите, а цялото му тяло "наежени", точно в момента всяко мускулче ясно се очертаваше под разкопчаната му риза, и раменете и гърбът му изведнъж се бяха разширили двойно.
- Мислиш ли, че каса бира ще оправи нещата? - попита го сърдит русокоското, а приятелят му извъртя очи.
Определено приличаха на скарана двойка, ако човек не ги гледаше, ами само ги слушаше, то те много добре биха заприличали на двама гейове, които усърдно се карат за нещо глупаво. Е да, но за Крис това да му вържат тенекия хич не беше хубаво, и дори това да доведе до нещо хубаво, а именно срещата с Ана, той пак имаше намерение да държи Винс в по-дълго напрежение.
Русокоското видя Брук да влиза обратно в стаята и хвърли и на двамата по един поглед, а Крис не пропусна да й намигне и да й се усмихне леко. Обичаше да вакрва някой друг флирт, но когато си беше набелязал някоя трудно се отказваше докато не я получи. Лошото беше, че май сега си беше набелязал момиче, с което изобщо не трябваше да се забърква...или по-скоро тя не трябваше да се забърква с него и всички биха го потвърдили.
Крис се размърда нервно и погледна към вратата с очакване някой да влезе от там, но Ана все още я нямаше и той въздъхна тихо и някак разочаровано, защото тя му беше приятна компания.
- Хубаво, прощавам ти. - каза след няколко минути Кристфър, истината беше, че не можеше и секунда повече да устои на кучешкия поглед, който вкарваше най-добрия му приятел в момента.
Christopher Rain
Christopher Rain
Resident
Resident

Брой мнения : 55
Points : 66
Join date : 30.04.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Brooke Davis Empty Re: Къщата на Brooke Davis

Писане  Brooke Davis Сря Май 04, 2011 3:07 pm

Вече започвах да се вбесявам,къде беше духнала отново тази Хейли.Обожаваше да ме зарязва.Пък сега ми беше много нужна исках съвет от нея а тя изчезна.Реших да я потърся из хората.
-Хей,някой да е виждал Хейли....?-попитах аз но кой да ми обърне внимание всички се забавляваха,а аз търся приятелката си......Не знам какво толкова й харесваше да ми скапва настроението,докато се смеем заедно след секунди изчезва й не можеш да я откриеш.Беше като някакъв витаещ дух...
Brooke Davis
Brooke Davis
Administrator
Administrator

Брой мнения : 158
Points : 252
Join date : 29.04.2011
Age : 33
Име на героя Име на героя : Брук Дейвис
Гадже Гадже : -
БФФ БФФ : Haley James,Stephanie A. Germanotta

https://onetreehill.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Къщата на Brooke Davis Empty Re: Къщата на Brooke Davis

Писане  Lucas Scott Сря Май 04, 2011 4:29 pm

Много исках да се запозная с Брук.
След известно време зъбрах смелост и се изправих.Тръгнах към нея с надеждата да ме забележи.Бях свикнал да см в сянката на брат ми и никой да не ме познава.Но днес него го нямаше,а това означаваше,че аз може да се развихря.Направих няколко крачки към момичето.
Тя гледаше наоколо,но не ме забелязваше.След малко тя ме погледна.Загледах в очите `и и се замислих.Ами ако и тя е била с брат ми.Тогава щеше да стане доста кофти.Брук ме погледна надменно и зачака да я заговоря.Аз се смутих.Явно наистина не бях добре дошъл тук.Но сега щях да се покажа като най - големия идиот.Затова събрах смелост и `и се усмихнах.
-Здрасти,Брук. - започнах аз леко несигурно. - Аз съм Лукас. - представих `и се набързо. - Яко парти. - казах после и се усмихнах накриво,след което се обърнах и тръгнах към дивана.
Браво на мен.Оказах се голям идиот.Сега поне ще мога да стоя в ъгъла и да чакам партито да свърши,за да си отида.Опреслесках всичко.Как можах?
Не трябваше да идвам.Това се оказа най - голямата грешка за вечерта.Колко по - лошо можеше да стане?
Lucas Scott
Lucas Scott
Moderator
Moderator

Брой мнения : 132
Points : 221
Join date : 29.04.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Brooke Davis Empty Re: Къщата на Brooke Davis

Писане  Brooke Davis Сря Май 04, 2011 4:36 pm

Русокосото момче се приближаваше към мен.Когато застана пред мен ме поздрави представи се и изчезна.Казах си "Уау" момче се осмели да ми се представи без да му се натискам..засмях се на ум,сложих миловидната си усмивка и отидох при Лукас (така се казваше русокосото момче)
-Хей и на мен ми че приятно,но на теб май не ти харесва това парти както гледам не говориш много май само с Хейли се познаваш или греша?-запитах го аз,та той беше на парти а стоеше седнал и изолиран от всички реших да го разведря и затова го попитах..-Тук си нямаш си приятелка,от това което виждам,ако беше така щеше да дойдеш с нея нали....тогава идваш да танцуваш с мен...-задърпах го към дансинга и започнах да танцувам......
Brooke Davis
Brooke Davis
Administrator
Administrator

Брой мнения : 158
Points : 252
Join date : 29.04.2011
Age : 33
Име на героя Име на героя : Брук Дейвис
Гадже Гадже : -
БФФ БФФ : Haley James,Stephanie A. Germanotta

https://onetreehill.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Къщата на Brooke Davis Empty Re: Къщата на Brooke Davis

Писане  Haley James Сря Май 04, 2011 4:45 pm

Хората ставаха все повече и повече.Обичах партита, но сега не ми се забавляваше.Излязох в градината и направих бърз преглед на вечерта.Пресилената и леко отекчена от присъствето ми усмивка на Лукас ме издразни, но той не беше най-важното нещо тази вечер затова го оставих на страна.Братовчетката на Брук - същата копунджийка като нея.Крис много самоуверен и с голяма самочуствие, но и той е намерил кой да го обича - Винс разбира се.Наистина приличаха на някоя двойка, но беше ясно, че не са.Така можеше да блея цяла вечер, но един женски глас ме върна обратно на земята.Брук очаяно викаше името ми с надеждата да ме открие.Обърнах се и й помахах..
Haley James
Haley James
Global Moderator
Global Moderator

Брой мнения : 138
Points : 250
Join date : 29.04.2011
Age : 33
Име на героя Име на героя : Haley James
Гадже Гадже : Nathan Scott
БФФ БФФ : Brooke Davis

https://onetreehill.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Къщата на Brooke Davis Empty Re: Къщата на Brooke Davis

Писане  Lucas Scott Сря Май 04, 2011 4:48 pm

Тя се приближи към мен.Каза ми няколко неща.Замислих се над думите `и и това,че е права.След което тя ме задърпа и каза,че ще танцувам с нея.
Доста прибързано действаше и хич не `и пукаше какво ще си помисля аз.Всички я обичаха.И вероятно сега много момчета ми завиждаха,че танцувам с нея,но просто аз не бях такъв човек.Тя предположи,че познавам Хейли.
-Не я познавам лично,само съм чувал за нея,нищо повече. - казах аз.Хейли не беше от най - добрите персонажи.Не я разбирах и това,че помагаше на другите деца ми се струваше малко тъпо.И лично аз не бих искал да имам такава приятелка,но какво да се прави,явно Брук има друг вкус за приятели.
Двамата започнахме да танцуваме на една доста бърза песен.След като всички ме усмиваха,аз реших,че е време да си ходя.Не исках да се отида,просто беше време да се махна.А и това си беше истинска грешка.
-Аз трябва да тръгвам! - казах на Брук.Спрях танца,след което се насочих към вратата.Това да искам да съм като брат ми,ми направи доста голяма шега.Вече не исках да съм част от тази бездушни богаташчета.
Lucas Scott
Lucas Scott
Moderator
Moderator

Брой мнения : 132
Points : 221
Join date : 29.04.2011

Върнете се в началото Go down

Къщата на Brooke Davis Empty Re: Къщата на Brooke Davis

Писане  Brooke Davis Сря Май 04, 2011 5:01 pm

-Добре, чао може би ще се видим отново...-смотулевих аз и се забързах към Хейли която тук-що ми бе метнала ръка й седна на пейката.
-Хей,Хейлс какво ти е мила,защо стойш тук и защо отново изчезна като призрак през стена..-засмях се но тя не отвърна на смеха ми явно нещо я притесняваше и аз горях от нетърпение да разбера какво е и да й помогна ако можех....-Изглеждаш доста загрижена,какво се е случило,това не е ти е присъщо да не се забавляваш на парти и то на мое парти..-усмихах се леко и Хейли пусна лека усмивка но бързо се скри от лицето й,какво се случваше с приятелката ми никога не я бях виждала така разтревожена.....
Brooke Davis
Brooke Davis
Administrator
Administrator

Брой мнения : 158
Points : 252
Join date : 29.04.2011
Age : 33
Име на героя Име на героя : Брук Дейвис
Гадже Гадже : -
БФФ БФФ : Haley James,Stephanie A. Germanotta

https://onetreehill.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Къщата на Brooke Davis Empty Re: Къщата на Brooke Davis

Писане  Haley James Сря Май 04, 2011 5:21 pm

Брук наистина беше права, нещо ме притесняваше.Не беше нещо, а някой, някой които вероятно ме мразеше.Как да й кажа, че това беше момчето с което танцуваше.Звучи прекалено банално но това беше Лукас Скот, човека които ми лазеше по нервите всеки път в който го видех.
-Има едно момче..-смотолевих и сведох глава -..ъмм..забрави! - не трябваше да й казвам, нищо абсолютно нищо, на никой.Това не бях аз, Хейли с нейните малко тайни.
-Така, за какво ме търсеше или само ми прекъсваше осамотението! - засмях се насила и направих щастлива физиономия все едно нищи ми нямаше..
Haley James
Haley James
Global Moderator
Global Moderator

Брой мнения : 138
Points : 250
Join date : 29.04.2011
Age : 33
Име на героя Име на героя : Haley James
Гадже Гадже : Nathan Scott
БФФ БФФ : Brooke Davis

https://onetreehill.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Къщата на Brooke Davis Empty Re: Къщата на Brooke Davis

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите